Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rihanna rikthehet të jetë beqare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Rihanna rikthehet të jetë beqare   Thu Jan 06, 2011 1:14 pm

Këngëtarja e mirënjohur amerikane, Rihanna, ka mbetur beqare, deklaroi një mike e afër në revistën “People”.

Burimi nuk deshi të identifikohej, por sipas shkrimit original është një mike shumë e afërt e këngëtares së “Umbrella”-s. “Ajo e konsideron veten beqare”, deklaroi mikja. “Nuk e ka kurrë problem të gjejë dikë dhe në këtë moment po flirton shumë”.

Këngëtarja u nda me ish të dashurin e tij, Chris Brown, pasi ai ushtroi dhunë ndaj saj në vitin 2009. Në janar, ajo u pa me bejsbollistin Matt Kemp, për të cilin në tetor, vetë Rihanna deklaroi se e dashuronte. Megjithatë, për arsye ende të panjohura, Rihanna është rikthyer të jetë e disponueshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Rihanna rikthehet të jetë beqare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: