Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me ba ne gjuhen shqipe forumin pa instalime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Administrator-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 36
Join date : 20/01/2011

MesazhTitulli: Si me ba ne gjuhen shqipe forumin pa instalime   Fri Jan 21, 2011 6:04 pm

Admincp >>> Mas opcioneve t'forumit qe vjen ajo e dyta >>> Gjuhet >> shkoni e boni nje te re edhe e shkruni >> Shqip apo si doni >>> Masane hini edhe kush merr vesh anglisht i perkthen i shkrun shqip edhe u kry >>> kjo per me ba krejt gjuh shqip full ka koh >>> klm >> met mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me ba ne gjuhen shqipe forumin pa instalime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Behar Gjoka: Skënderbeu, Simboli dhe miti i tij në letrat shqipe
» Hapja e Shkollës Shqipe në 2-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, në Staten Island, dritëz Mëmëdheu për fëmijët e Diasporës
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...
» Kongresi i Gjuhës Shqipe 1972-është i skaduar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: vBulletin Mesime-
Kërce tek: