Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie e Pitt mungojnë në listën e humanistëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Jolie e Pitt mungojnë në listën e humanistëve   Thu Jan 06, 2011 1:13 pm

Angelina Jolie dhe Brad Pitt befasisht kanë munguar në listën e dhuruesve më të mëdhenj nga të famshmit gjatë vitit 2010- raporton Sky News.

Çifti i famshëm hollivudian është i njohur për punën e tyre humanitare, ndërsa së fundmi dyshja dhuroi dy milionë dollarë për një strehimore kafshësh në Namibi.

Megjithatë, përkundër kësaj Jolie e Pitt mungojnë në një listë të përpiluar nga DoSomething.Org, e cila kryesohet nga Lady Gaga, pastaj aty janë edhe Taylor Swift, Justin Bieber, Oprah Winfrey etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Jolie e Pitt mungojnë në listën e humanistëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: