Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center
Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» TOP 10Best Cars in the World?! – 2014
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeMon Jul 21, 2014 5:16 pm nga Hacker-Boy

» Dodge Challenger SRT8 – with 500horsepower
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeSat May 24, 2014 1:12 pm nga Hacker-Boy

»  Find out the TOP 10 BEST AMERICAN CARS: Read more: http://www.carsandjoy.com/find-top-10-best-american-cars/#ixzz32cu1d6A7
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeSat May 24, 2014 1:09 pm nga Hacker-Boy

» NEW 2014 BATTLE: Ford Mustang GT500 vs. Porsche Carrera Read more: http://www.carsandjoy.com/mustang-gt500-vs-porsche/#ixzz329zfwRNb
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeMon May 19, 2014 2:30 pm nga Hacker-Boy

» Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeFri May 09, 2014 5:11 pm nga Hacker-Boy

» Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeFri May 09, 2014 5:10 pm nga Hacker-Boy

» iPhone 6 sjell ekranin e lakuar?
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeSun Apr 27, 2014 12:21 pm nga Hacker-Boy

» iPhone 6 sjell ekranin e lakuar?
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeSun Apr 27, 2014 12:20 pm nga Hacker-Boy

» Fikni PC - dikujt
 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeMon Aug 05, 2013 9:48 pm nga Hacker-Boy

CARSANDJOY
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


 

  Jessica Alba: E bukur dhe fantastike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
Hacker-Boy


Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

 Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Empty
MesazhTitulli: Jessica Alba: E bukur dhe fantastike    Jessica Alba: E bukur dhe fantastike Icon_minitimeFri Jan 21, 2011 1:30 pm

cilëson veten jashtëzakonisht modeste, një vajzë me të vjetrën, e cila e ka humbur virgjërinë në moshën 18-vjeçare. Në kontratat e saj kinematografike pretendon gjithmonë që të ketë një klauzolë kundër skenave nudo. “I vetmi që më ka zhveshur ka qenë një kompjuter”

E cilëson veten jashtëzakonisht modeste, një vajzë me të vjetrën, e cila e ka humbur virgjërinë në moshën 18-vjeçare. Nëna e saj është me origjinë daneze dhe franceze, kurse babai është 100 për qind meksikan. Ajo e konsideron avantazh këtë përzierje shumetnike. “Të lindësh nga një përzierje kulturash, të ndihmon të përshtatesh menjëherë në çdo ambient. Nuk jam as hispanike dhe as e bardhë 100 për qind. Jam pak nga njëra e pak nga tjetra dhe për këtë nuk qahem. Kur isha e vogël, kam frekuentuar një shkollë dygjuhëshe, angleze dhe spanjolle. Falënderoj prindërit, të cilët këmbëngulën në vendimin e tyre, edhe pse e pranoj që kohët e fundit, spanjishtja ime lë për të dëshiruar”.

Në kontratat e saj kinematografike, pretendon gjithmonë që të ketë një klauzolë kundër skenave nudo. “Nuk do ta bëja kurrë një skenë nudo. Arrij të aktroj në mënyrë seksi dhe të vesh fustane shumë seksi, por nuk arrij të zhvishem. Mbaj mend që gjyshja, kur më shihte të veshur vetëm me reçipeta dhe të mbathura, më jepte ndonjë peshqir që ta hidhja sipër. Vij nga një familje katolike, kështu që nuk do të shihej si një gjë pozitive kjo që mund të bëja”.

E në fakt, në filmin e saj të parafundit, “The killer inside me”, qarkullojnë zëra se pamja e pasme nudo nuk ka qenë e saj. Gjithsesi, në filmin e fundit “Meet the parents”, seriali i tretë i aventurave të familjes Focker, ku interpreton në krah të Ben Stiller dhe Robert De Niro-s, vajza kokë e këmbë pa rroga është pikërisht Jessica Alba. Në këtë të fundit, ajo interpreton një përfaqësuese farmaceutike, që duhet të prezantojë një pilulë të re për burrërinë, të quajtur “Sustengo”. Një rol pak a shumë që i përshtatet bukuroshes Alba, që në biografinë e saj numëron 24 filma në 16 vjet, mes të cilëve edhe “Sin City” ku na la me gojë hapur me bukurinë e saj. E nuk kishte si të ndodhte ndryshme, prej vitesh ajo renditet mes grave më seksi në botë. Më parë u shfaq në renditjen e “Hot 100 babe list”, të revistës së përmuajshme “Maxim”, në vitin 2001. Po ashtu ishte fituesja e konkursit “99 gratë më të dëshiruara”, të bërë nga sajti “Askmen.com” në 2006-n, dhe “Sexiest girl” në vitin 2007. Ajo e di që është e bukur dhe këtë e pranon hapur. Nuk gënjen kur thotë se bukuria e ka ndihmuar shumë në rrugën drejt suksesit në Hollivud. “Më ka ndihmuar të njihem, do të gënjeja nëse do të thosha të kundërtën. Gjithsesi, është talenti ai që në fund të ndriçon rrugën dhe të çon përpara”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jessica Alba: E bukur dhe fantastike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: