Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Jessica Alba: E bukur dhe fantastike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Jessica Alba: E bukur dhe fantastike   Fri Jan 21, 2011 1:30 pm

cilëson veten jashtëzakonisht modeste, një vajzë me të vjetrën, e cila e ka humbur virgjërinë në moshën 18-vjeçare. Në kontratat e saj kinematografike pretendon gjithmonë që të ketë një klauzolë kundër skenave nudo. “I vetmi që më ka zhveshur ka qenë një kompjuter”

E cilëson veten jashtëzakonisht modeste, një vajzë me të vjetrën, e cila e ka humbur virgjërinë në moshën 18-vjeçare. Nëna e saj është me origjinë daneze dhe franceze, kurse babai është 100 për qind meksikan. Ajo e konsideron avantazh këtë përzierje shumetnike. “Të lindësh nga një përzierje kulturash, të ndihmon të përshtatesh menjëherë në çdo ambient. Nuk jam as hispanike dhe as e bardhë 100 për qind. Jam pak nga njëra e pak nga tjetra dhe për këtë nuk qahem. Kur isha e vogël, kam frekuentuar një shkollë dygjuhëshe, angleze dhe spanjolle. Falënderoj prindërit, të cilët këmbëngulën në vendimin e tyre, edhe pse e pranoj që kohët e fundit, spanjishtja ime lë për të dëshiruar”.

Në kontratat e saj kinematografike, pretendon gjithmonë që të ketë një klauzolë kundër skenave nudo. “Nuk do ta bëja kurrë një skenë nudo. Arrij të aktroj në mënyrë seksi dhe të vesh fustane shumë seksi, por nuk arrij të zhvishem. Mbaj mend që gjyshja, kur më shihte të veshur vetëm me reçipeta dhe të mbathura, më jepte ndonjë peshqir që ta hidhja sipër. Vij nga një familje katolike, kështu që nuk do të shihej si një gjë pozitive kjo që mund të bëja”.

E në fakt, në filmin e saj të parafundit, “The killer inside me”, qarkullojnë zëra se pamja e pasme nudo nuk ka qenë e saj. Gjithsesi, në filmin e fundit “Meet the parents”, seriali i tretë i aventurave të familjes Focker, ku interpreton në krah të Ben Stiller dhe Robert De Niro-s, vajza kokë e këmbë pa rroga është pikërisht Jessica Alba. Në këtë të fundit, ajo interpreton një përfaqësuese farmaceutike, që duhet të prezantojë një pilulë të re për burrërinë, të quajtur “Sustengo”. Një rol pak a shumë që i përshtatet bukuroshes Alba, që në biografinë e saj numëron 24 filma në 16 vjet, mes të cilëve edhe “Sin City” ku na la me gojë hapur me bukurinë e saj. E nuk kishte si të ndodhte ndryshme, prej vitesh ajo renditet mes grave më seksi në botë. Më parë u shfaq në renditjen e “Hot 100 babe list”, të revistës së përmuajshme “Maxim”, në vitin 2001. Po ashtu ishte fituesja e konkursit “99 gratë më të dëshiruara”, të bërë nga sajti “Askmen.com” në 2006-n, dhe “Sexiest girl” në vitin 2007. Ajo e di që është e bukur dhe këtë e pranon hapur. Nuk gënjen kur thotë se bukuria e ka ndihmuar shumë në rrugën drejt suksesit në Hollivud. “Më ka ndihmuar të njihem, do të gënjeja nëse do të thosha të kundërtën. Gjithsesi, është talenti ai që në fund të ndriçon rrugën dhe të çon përpara”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jessica Alba: E bukur dhe fantastike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: