Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ‘Rruga Drejt...’debat reth ofertave të subjekteve politike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: ‘Rruga Drejt...’debat reth ofertave të subjekteve politike   Fri Jan 21, 2011 1:12 pm

Debat i ashpër në emision ‘Rruga Drejt...’ Ermira Mehmeti u përplas me Sulejman Rushitin lidhur me ofertat politike që ofrojnë partitë e tyre, por debati degjeneroi në akuza ndër-personale për karrierën e mëparshme politike. E njëjta ndodhi edhe mes nënkryetarit të LSDM-së Gordan Georgiev dhe deputetit të VMRO DPMNE Vlatko Gjorcev, të cilit i kujtoi se ka qenë bartës i protestave anti-shqiptare. Debatin mund ta ndiqni të plotë sot në mbrëmje në orën 20.40 minuta me Muhamed Zeqirin


bY : Hacker-Boy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
‘Rruga Drejt...’debat reth ofertave të subjekteve politike
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Debat i ashpër në Kuvendin e Kosovës(video)
» Lutfi Haziri, dosti i SHIK’ut
» Bashkim Saliasi: “Një udhëtim i çuditshëm” i shkrimtarit Viron Kona
» Veshja popullore myzeqare, drejt zhdukjes
» E dhimbshme | Këta janë kosovarët që ikën sonte drejt Perëndimit (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: