Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Deal or No Deal "KUTIA"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Deal or No Deal "KUTIA"   Thu Jan 20, 2011 8:10 pm

KLIKONI MBI ADRESEN E DHENE DHE LUAJENI ONLINE LOJEN "Deal or No Deal (KUTIA)"

http://www.y8.com/games/Deal_or_No_Deal

Loje ku duhet te zgjedhesh nje kuti, pastaj çel kutia merr oferta fito 1,000,000$ ose dil me 0,1 cent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Deal or No Deal "KUTIA"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LOJRAT :: Luaj Lojra Online-
Kërce tek: