Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Real-Mourinho drejt divorcit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Administrator-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 36
Join date : 20/01/2011

MesazhTitulli: Real-Mourinho drejt divorcit?   Thu Jan 20, 2011 5:32 pmProblemet e lindura së fundmi midis Jose Mourinho-s dhe Real Madrid-it mund të shkaktojnë një divorc midis dy palëve, kur sezoni të përfundojë, përfolën sot mediat italiane dhe spanjolle.

Sipas disa gazetave, portugezi nuk e ka vlerësuar aspak indiferencën e klubit në merkaton e janarit, pas dëmtimit të rëndë të Higuain-it, që ka lënë skuadrën me vetëm një sulmues.

Nëse Mourinho do të largohet, një rikthim i mundshëm tek Inter-i apo kalimi tek Manchester United janë dy mundësitë më të përfolura.

Ndërkohë, Real Madrid-i është duke u përpjekur që të sigurojë një blerje me kosto të ulët. Van Nistelrooy mbetet një objektiv, ndërsa Fernando Llorente ka refuzuar ofertën. Hugo Almeida i Werder Bremen po ndiqet gjithashtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Real-Mourinho drejt divorcit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AHG-CENTER FORUM :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: