Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Irak, nga sulmi vetëvrasës me bombë – 30 të vrarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Irak, nga sulmi vetëvrasës me bombë – 30 të vrarë   Tue Jan 18, 2011 10:03 pm

Autoritetet irakiane thonë se nga një sulm vetëvrasë me bombë janë vrarë së paku 30 rekrutë të policisë dhe janë plagosur afro 50 të tjerë.

Shpërthimi u bë në mesin e njerëzve që kërkonin punë në forcat e sigurisë së Irakut.

Policia tha se eksplodimi ndodhi afër një stacioni të policisë, në një lagje të qytetit Tikrit, 130 kilometra në veri të Bagdadit.

Shumica e të vrarëve ishin me dokumente në dorë, duke shpresuar të gjenin punë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Irak, nga sulmi vetëvrasës me bombë – 30 të vrarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vritet në Irak terroristi kosovar i ISIS-it, Kujtim Xheladini
» Kusari- Lila: Ja kush deshi të mëvrasë, pazari për ekzekutimin tim u krye në Gjakovë
» Bajram Gecaj, Milaim Zekës: Kush janë vrasësit e Malokut, Krasniqit, Zemës, Mustafës...?
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TË JETOHET NË NJI SHOQËRI KU VRASËSIT E BURRAVE TË SHQUAR SHQIPTARË SORROLLATEN LIRSHËM?
» Kush janë vrasësit e Ahmet Krasniqit, Ilir Konushecit, Agim Ramadanit...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: