Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spanjë, laboratori më i madh i kokainës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Spanjë, laboratori më i madh i kokainës   Tue Jan 18, 2011 10:02 pm

Policia spanjolle njoftoi sot zbulim e laboratorit më të madh dhe më të sofistikuar në Evropë për prodhimin e kokainës. Laboratori gjendet në një para-lagje të kryeqytetit Madrid. Të paktën 25 persona janë vënë në pranga, ndërsa u sekuestruan 300 kg kokainë, e gatshme për shitje. Për këtë operacion, policia zhvillonte hetime prej 2 vjetësh. Autoritetet e rendit gjetën dhe sekuestruar edhe 23 tonë kimikate të ndryshme, dy milionë euro kesh, armë, makina luksoze dhe 470 telefona celularë. Kjo nuk është e gjitha. U konfiskuan edhe pasuri me vlerë prej 50 milionë eurosh. Të arrestuarit janë shtetas spanjollë dhe kolumbianë, disa prej të cilëve kishin edhe zyra avokatie për mbulimin e veprave të tyre kriminale. Grupi, sipas policisë, është përfshirë edhe në pastrimin e parave.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Spanjë, laboratori më i madh i kokainës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishës dhe madhështia e cfilitur
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Kristaq Shabani : Sipar i madh i artit të pikturimit
» Mentor Thaqi:Dy poezi
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhëruar nuk ta kthen shpinën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: