Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përshëndetje të gjithave nga NJIMI...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Përshëndetje të gjithave nga NJIMI...   Tue Jan 18, 2011 5:11 pm

Përshëndetje të gjithave nga NJIMI...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Mire se Erdhe   Fri Jan 21, 2011 1:38 pm

Mire se Erdhe ne www.ahg-center.tk

NJIMI Kenaqu me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Përshëndetje të gjithave nga NJIMI...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!
» Tixhe Rexha Gërqari:ZHGËNJIMI
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME
» Marjan Dodaj: Përshëndetje miqëve!
» Një përshëndetje për Kozeta Zylon nga Luan Cipi‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AHG-CENTER FORUM :: Prezantohu-
Kërce tek: