Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuIdentifikohu
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» TOP 10Best Cars in the World?! – 2014
Mon Jul 21, 2014 5:16 pm nga Hacker-Boy

» Dodge Challenger SRT8 – with 500horsepower
Sat May 24, 2014 1:12 pm nga Hacker-Boy

»  Find out the TOP 10 BEST AMERICAN CARS: Read more: http://www.carsandjoy.com/find-top-10-best-american-cars/#ixzz32cu1d6A7
Sat May 24, 2014 1:09 pm nga Hacker-Boy

» NEW 2014 BATTLE: Ford Mustang GT500 vs. Porsche Carrera Read more: http://www.carsandjoy.com/mustang-gt500-vs-porsche/#ixzz329zfwRNb
Mon May 19, 2014 2:30 pm nga Hacker-Boy

» Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua
Fri May 09, 2014 5:11 pm nga Hacker-Boy

» Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua
Fri May 09, 2014 5:10 pm nga Hacker-Boy

» iPhone 6 sjell ekranin e lakuar?
Sun Apr 27, 2014 12:21 pm nga Hacker-Boy

» iPhone 6 sjell ekranin e lakuar?
Sun Apr 27, 2014 12:20 pm nga Hacker-Boy

» Fikni PC - dikujt
Mon Aug 05, 2013 9:48 pm nga Hacker-Boy

CARSANDJOY
Image and video hosting by TinyPic
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum

Share | 
 

 Counter Strike 1.6 - shifra (funksioni në shqip)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 129
Join date: 14/01/2011

MesazhTitulli: Counter Strike 1.6 - shifra (funksioni në shqip)   Tue Jan 18, 2011 5:07 pm

Shifra: Graviteti: "Kërcimi"
sv_gravity (dhe një numër mes 999-999999)

Shifra: Rimbushre Automatike e plumbave (repëtirje automatike): +reload
Ky kod punon por është i mërzitshëm, sepse duhet të repëtirësh pas çdo plumbi. Për t'a hequr shkruaj: -reload

Shifra: Vendose orën e eksplozivit C4: Mp_c4timer (dhe vendose një numër mes -1000 dhe 1000) –1000 është ohë e shkurtër, kurse 1000 është kohë e gjatë.

Shifra: Lëvizje e shpejtë:

1.Lëvizje e shpejtë para: cl_forwardspeed (vendos një numër mes 0 dhe 999)
2.Lëvizje e shpejtë mbrapa: cl_backwardspeed (vendos një numër mes 0 dhe 999)
3.Lëvizje e shpejtë anash: cl_sidespeed (vendos një numër mes 0 dhe 999)

Shifra: Zgjedhja e nivelit: Changelevel (emri i hartës/vendit)

Shifra: Gjurma e lojtarit: sv_clienttrace 999999999.

Lista e shifrave
Qasja në tastierë duke shtypur "` "

Mundëson shifra: sv_cheats 1
Botat blejnë vetëm Snipera: bot_sniper_only
Botat përdorin vetëm thika: bot_knives_only 1
Të gjitha skenat e fshira/mbyllura: cl_levellocks 16382
Kundërshtarët nuk të shkohin: notarget
Ec në mes mureve: noclip
Pathyeshmëri: god
I vret të gjitha botat: bot_kill
Bëje botin të shkojë nëpër lokacione specifike: bot_goto_mark
Botat nuk lëvizin: bot_zombie 1
Vendose nivelin e botave: bot_difficulty
Botat përdorin vetëm pistoletë: bot_pistols_only
Restartoje lojën pa e humbur rezultatin: restart

Shifra: Shenjestër automatike:
Automatikisht e shënjestron armikun duke shtypur butonin e djathtë të mousit: sv_aim

Shifra: Ngurtësim i lojtarëve:

Ngurtësim w "+forward;model sas"
Ngurtësim d "+moveright;model gig-n"
Ngurtësim a "+moveleft;model l337"
Ngurtësim s "+back;model arctic"
Ngurtësim lartë "+forward;model vip"
Ngurtësim djathtas "+moveright;model sciencetist"
Ngurtësim majtas "+moveleft;model gorila"
Ngurtësim poshtë "+back;model sas"

By:NJIMI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sedatkrakovetiNumri i postimeve: 1
Join date: 16/11/2012

MesazhTitulli: alo   Fri Nov 16, 2012 3:09 pm

mund te me jepni mundesin perr counter strike shqip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Counter Strike 1.6 - shifra (funksioni në shqip)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 ::  :: -