Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vlorë, kapen 5 kuintal kanabis

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Vlorë, kapen 5 kuintal kanabis   Tue Jan 04, 2011 1:50 pm

Një sasi e konsiderueshme droge është sekuestruar paraditen e sotme nga policia në portin e Vlorës. Sipas inforamacioneve policia e Vlorës ka bërë të mundur sekuestrimin e 4 kuintalëve kanabis sativa i fshehur në një trajler dhe ka bërë të mundur edhe arrestimin e drejtuesit të trajlerit.


Sipas burimeve të policisë mësohet se droga e cila ishte e presuar dhe e paketuar mirë është gjetur e fshehur në shasinë e trajlerit gjatë kontrollit të policisë. Mësohet se droga e sekuestruar do të nisej nga porti i Vlorës drejt Italisë.


Ndërkohë nuk dihet ende identiteti i të arrestuarit por policia ka nisur hetimet për të zbardhur nëse ka bashkëpunëtorë të tjerë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vlorë, kapen 5 kuintal kanabis
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dr. Sali Berisha:Pavarësia e Vlorës dhe shteti modern i Matit
» AJET NURO.Vizitë në Vlorën nacionaliste
» Vizita e Berishës në Vlorë:Vlora, metropol evropian i Shqipërisë
» I qethin kokën të dashurës së babait, kapen dy motrat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: